Ciekawe alternatywy dla fotobudki – Niech impreza będzie wyjątkowa

Ciekawe alternatywy dla fotobudki – Niech impreza będzie wyjątkowa

1 lutego 2023 Wyłącz przez admin

Zastanawiasz się, jak zorganizować imprezę pełną atrakcji? Wydaje ci się, że zwykła fotobudka Poznań jest już przereklamowana? Masz w tym trochę racji! Ale są inne, ciekawe alternatywy dla fotobudki. Jakie? Powiemy o nich w artykule. Zapraszamy do lektury.

Czy fotobudka Poznań jest wciąż chętnie wybierana?

Tak! Co nie zmienia faktu, że to już trochę przereklamowana i oklepana forma atrakcji na weselach czy innych imprezach okolicznościowych. Oczywiście fajnie jest mieć zabawne pamiątki z imprezy w postaci zdjęć, ale fotobudka ma niejedną alternatywę. Fotobudka to zautomatyzowane urządzenie, które wykonuje zdjęcia i od razu je drukuje. Podobnie działa fotolustro…

pokazy iluzji

Fotolustro, czyli mirror selfie i inne

Selfie mirror, czyli fotolustro, podobnie jak fotobudka Poznań robi nam zdjęcia i je drukuje. Jednak nie stajemy przed tradycyjnym obiektywem, ale przed interaktywnym lustrem, które będzie zachęcać do wykonywania rozmaitych póz, a także będzie nas komplementować. Oprócz mirror selfie dostępne są gifbudki. Gifbudka bardzo przypomina klasyczną fotobudkę, jednak zamiast zdjęć, otrzymujemy wygenerowany plik graficzny, na którym widoczny jest ruch uczestników zabawy. To zabawny i bardziej dynamiczny efekt. Dla tych, którzy są aktywni w sieci do gusty przypadnie fakt, że uzyskanym gifem w mgnieniu oka możemy pochwalić się w mediach społecznościowych.

Fotomozaika – Niezwykła zdjęciowa pamiątka

Jeżeli chcesz wspaniałą pamiątkę z wesela, urodzin czy innej imprezy okolicznościowej Fotomozaika sprawdzi się idealnie. Fotografie robione są niemal identycznie jak przy zwykłej fotobudce. Jednak nie są drukowane od razu – po jednej parze, czy grupie osób. Najważniejsze jest naklejenie ich w odpowiednim miejscu, by na samym końcu wszystkie fotki stworzyły obraz z wybranym wcześniej wzorem. Tym sposobem można mieć obraz, na którym znajdzie się kilkaset osób. Na efekt zwykle musimy poczekać, nierzadko mamy możliwość wybrać najciekawsze zdjęcia i wysyłać je do firmy wypożyczającej fotobudkę z możliwością mozaiki.

Na wielu imprezach popularne są pokazy iluzji, tańca, czy sztucznych ogni. Niektórzy inwestują w czekofontanne. Tak naprawdę wybierać można wiele, ale podstawą jest fajna ekip, która będzie chętna do dobrej zabawy.