Mieszkania na sprzedaż Barcin – Kupno od dewelopera czy osoby prywatnej?

Mieszkania na sprzedaż Barcin – Kupno od dewelopera czy osoby prywatnej?

26 kwietnia 2021 Wyłącz przez admin

Mieszkania na sprzedaż są najpopularniejszym rodzajem nieruchomości w Polsce. Rynek mimo przepełniania, ciągle się rozszerza, co daje ogromny wybór ofert wśród deweloperów. Jakie oferty są najczęściej wybierane? Mieszkanie od dewelopera czy prywatnej osoby? Obawy przed kupnem mieszkania.

Oferty deweloperów – najczęściej wybierane

Deweloperzy oferują nam mieszkania na sprzedaż Barcin w różnych metrażach oraz układzie pomieszczeń. Najczęstszymi ofertami, które szybko sprzedają się na rynku są:

  • mieszkania piętrowe z dodatkowym poddaszem do max 80m2
  • mieszkanie parterowe do max 65m2
  • apartament piętrowy o do max 50m2
  • apartament piętrowy do max 80m2
  • apartament piętrowy do max 60m2
  • apartamenty piętrowe z dodatkowym poddaszem ponad 80m2

Wszystkie z tych mieszkań mają oddzielony własny ogródek, miejsca parkingowe oraz prywatny taras.

Kupno mieszkania – deweloper czy prywatna osoba?

Mieszkania Barcin od dewelopera są przede wszystkim bardziej sprawdzone. Deweloper przez wiele lat zajmuje się budową domów czy mieszkań, a różnie może to być w przypadku prywatnych osób. Deweloper ma też wiele sprawdzonych ekip budowlanych, które profesjonalnie wykonają każde zlecenie. Z osobą prywatną może być różnie, może korzystać z najtańszych firm i nie dopilnować jakości wykonywanych prac.

Mieszkania od dewelopera mogą też różnić się ceną. Te będą tańsze, a dodatkowo zwiększą się udogodnienia. Dzieje się tak dlatego, że deweloper ma znacznie większe nakłady finansowe i możliwości.

mieszkania Barcin

Obawy przed kupnem mieszkania

Wiele chętnych osób najbardziej obawia się tak duże inwestycji czy podjęcia się kredytu hipotecznego. Najczęściej jednak wynajmowane mieszkania w całej Polsce, są znacznie droższe od potencjalnych rat kredytowych. Wynajmowane mieszkanie nigdy nie będzie należało do nas, a zakupione zawsze możemy sprzedać czy wynająć. Właśnie dlatego warto będzie zastanowić się nad zakupem i zaryzykować.