Nowoczesne zabiegi kosmetyczne

Nowoczesne zabiegi kosmetyczne

5 kwietnia 2018 Wyłącz przez admin

Z zabiegów kosmetycznych korzysta bardzo wiele kobiet. Jeszcze do niedawna najbardziej znane było wykonywanie manicure i pedicure oraz robienie henny. Obecnie zakres zabiegów znacznie się powiększył, a gabinety kosmetyczne świadczą wiele usług, z których korzysta sporo zainteresowanych pań. Oferta takich gabinetów jest szeroka, a każda kobieta znajdzie zabieg, który ją usatysfakcjonuje.

W gabinetach dominuje różnorodność zabiegów. Są one wykonywane przez wykwalifikowane kosmetyczki. Zabiegów z roku na rok przybywa i nie dla każdego pojęcia tych wykonywanych czynności są znane. Dlatego poniżej przedstawię pojęcia zabiegów łącznie z ich charakterystyką, które są najpopularniejsze w naszych salonach kosmetycznych.

Makijaż permanentny Inowrocław

To makijaż stały. Polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich, metaboliczne obojętnych granulek pigmentu. Stosuje się go głównie w okolicach oczy, ust, brwi. Sposób nakładania jest podobny do tatuowania, a efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat.

Mezoterapia igłowa

jest to metoda podczas której w głąb skóry zostają wprowadzane substancje aktywne, mające na celu poprawić kondycje skóry, spłycić zmarszczki i zredukować niedoskonałości. Podobnych efektów nie można uzyskać korzystając jedynie z kosmetyków. Zabieg przeprowadzany jest w celu regeneracji skóry, jej odmłodzenia, redukcji cellulitu i rozstępów. Cały proces jest bezpieczny i niemal niebolesny.

Mikrodermabrazja

To zabieg, który złuszcza, dotlenia i wzmacnia produkcję kolagenu. Polega na intensywnym złuszczaniu naskórka i wierzchniej partii skóry. Zabieg wykonuje się przy użyciu specjalistycznych przyrządów i całkowicie nieszkodliwych preparatów. Zabieg ten nie wywołuje żadnych powikłań.

Oxybrazja Inowrocław

To rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Podstawowym działanie jest złuszczanie naskórka, przez co pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenie się naskórka.

To tylko część zabiegów, które wykonuje się w salonach. Bardzo popularna ostatnio jest również depilacja laserowa. Zabieg ten po przeprowadzeniu kilku serii pozwala się pożegnać z odrastającymi włoskami nawet na kilka lat.