Mikrodermabrazja i oxybrazja – metody pielęgnacji

Mikrodermabrazja i oxybrazja – metody pielęgnacji

18 lipca 2019 Wyłącz przez admin

Kobiety lubią dbać o siebie. Obecnie na rynku coraz częściej pojawiają się nowoczesne sposoby pielęgnacji ciała. Kobiety chętnie decydują się na takie zabiegi upiększające. Zabiegi te powodują, że wyglądamy młodziej, a nasza skóra jest jędrna i bez zmarszczek. Czy znasz nowoczesne sposoby pielęgnacji, oczyszczania i odmładzania skóry? Jeśli nie to poznaj je już dziś!

Oxybrazja Inowrocław – idealny peeling dla każdego

Oxybrazja to rodzaj peelingu mechanicznego. Korzystając z tej metody złuszczamy naskórek. Czynnikiem złuszczającym jest sól fizjologiczna, która rozproszona jest w kropelki, które aplikowane są pod ciśnieniem. Metoda ta skierowania jest dla osób, które mają skórę naczynkową, delikatną i wrażliwą. Metoda ta jest w pełni bezpieczna, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Kiedy decydujemy się na regularne korzystanie z tej metody oczyszczania, to po kilku próbach zabieg oddziałuje również na skórę właściwą. Dzięki temu jest ona elastyczna, a zmarszczki są spłycone. Dla kogo zalecane są takie zabiegi? Przede wszystkim z zabiegu powinny skorzystać osoby, które zmagają się z łojotokiem, zaskórnikami oraz z bakteryjnym stanem zapalnym.

Mikrodermabrazja Inowrocław

Mikrodermabrazja również polega na głębokim oczyszczaniu skóry. Stosuje się do tego odpowiednie narzędzia oraz kosmetyki. Mikrodermabrazja powoduje, że nasza skóra jest gładka, a niedoskonałości są zminimalizowane. Obecnie w kabinetach kosmetycznych można skorzystać z kilku rodzajów mikrodermabrazji, oto one:

  • diamentowa – głowica urządzania pokryta jest diamentami, które złuszczają naskórek,
  • tlenowa – sól fizjologiczna i tlen to czynniki, którymi złuszcza się naskórek,
  • korundowa – głowica pokryta jest kryształkami tlenku glinu.
wykonywanie kobiecie zabiegiu na twarz w salonie kosmetycznym

Działanie mikroabrazji i oxybrazji:

Te dwa zabiegi są podobne w działaniu. Dlaczego warto z nich skorzystać? Przede wszystkim wygładzają zmarszczki, warunkiem jest ich regularne wykonywanie. Kolejną zaleta jest redukcja zaczerwienienia i rozjaśnienie przebarwień. Bardzo często z tych zabiegów korzystają osoby, które mają blizny albo rozstępy.

To tylko dwa rodzaje zabiegów kosmetycznych, które nie są znane jeszcze każdemu. Mają one pozytywne działanie, dlatego są tak często wykonywane przez kobiety. Coraz więcej gabinetów świadczy takie usługi. Warto zapoznać się z ofertą i wybrać się na przynajmniej jeden zabieg.