SZKOLENIA BHP – CO WARTO WIEDZIEĆ?

SZKOLENIA BHP – CO WARTO WIEDZIEĆ?

25 kwietnia 2019 Wyłącz przez admin

Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy jest obowiązkiem pracodawcy i to on powinien dopilnować wszystkich terminów związanych z tym. Każdy pracownik musi przejść szkolenie BHP, a wszystkie koszty ponosi pracodawca. Niedopilnowanie pracownika, aby takie szkolenie odbył grozi mandatem, który wystawia Państwowa Inspekcja Pracy.

Obowiązek ukończenia szkolenia bhp dotyczy wszystkich osób zatrudnionych, także tych, którzy zostali zatrudnieni na umowy cywilnoprawne – umowa o dzieło, zlecenie. Obowiązek ten dotyczy również praktykantów oraz pracodawców.

SZKOLENIA BHP GNIEZNO

Gniezno to miejscowość w województwie wielkopolskim. Jest to także pierwsza stolica Polski. W Gnieźnie znajduje się siedziba władz powiatu gnieźnieńskiego, gminy Gniezno oraz archidiecezji. Liczbę ludności szacuje się w granicach 69 tysięcy.

Firma Ideal BHP prowadzi szkolenia bhp na terenie całego Gniezna. Są to szkolenia wstępne oraz okresowe dla służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby we wszystkich grupach zawodowych. Szkolenia bhp Gniezno to atrakcyjne i zrozumiałe szkolenia, wykorzystywane są do tego multimedialne środki dydaktyczne np. prezentacje multimedialne oraz filmiki. Tematyka danego szkolenia bhp zależy od wykonywanego zawodu, dlatego klienci są traktowani indywidualnie w zgodzie ze swoją specyfikacją.

SZKOLENIA BHP ONLINE – JAK TO WYGLĄDA?

Szkolenia bhp online są pełnoprawne i dają taki sam rezultat jak szkolenia bhp stacjonarnie, różnią się tylko tym, że całe szkolenie przebiega drogą internetową.

Dostęp do szkolenia bhp online otrzymamy po wcześniejszym opłaceniu przelewem lub formułą DotPay. Czas trwania takiego kursu wraz z rozwiązaniem testu może trwać nawet mniej niż 30 minut. Szkolenie bhp online można w każdej chwili przerwać i później kontynuować od miejsca zakończenia po wcześniejszym zalogowaniu.

Plusem szkoleń bhp online jest to, że nie musimy wychodzić z domu. Wszystkie szkolenia są potwierdzane pełnoprawnym certyfikatem, a całe szkolenie jest ważne przez 30 dni od daty zalogowania, także nie musimy odbywać go od razu.

szkolenia bhp instruktor uczy jak używa się gaśnicy

CELE SZKOLENIA BHP

-przygotowanie do wykonywania obowiązków związanych z zawodem w sposób bezpieczny

-postępowanie w sytuacjach zagrożenia

-przedstawienie zagrożeń wynikających z zajmowanego stanowiska oraz sposób zapobiegania im

-zapoznanie się z ogólnymi przepisami Kodeksu Pracy, udzielania pierwszej pomocy