Wykonaj manicure w domu – niezbędne akcesoria

Wykonaj manicure w domu – niezbędne akcesoria

19 listopada 2019 Wyłącz przez admin

Wiele kobiet dba o swoje włosy, skórę i paznokcie. Wykonywanie zabiegu manicure lub pedicure jest regularne. Wiele pań zwraca uwagę na ładne paznokcie. Ale nie tylko. Również i coraz większa ilość mężczyzn korzysta z usług kosmetyczki. W salonach kosmetycznych wykonywanych jest wiele usług, które związane są z pielęgnacją ciała. Coraz częściej możemy zauważyć, że kobiety samodzielnie wykonują manicure lub pedicure w swoim domu. Dowiedz się, jakie przyrządy zakupić do samodzielnego zabiegu oraz czy nauka wykonywania manicure i pedicure jest trudna.

Pilniki do paznokci – jakie jeszcze inne narzędzia są nam niezbędnie potrzebne do wykonywania manicure i pedicure?

Pilniki do paznokci to nie jedyne narzędzia, które są nam niezbędnie potrzebne do wykonywania manicure i pedicure. Jeśli zamierzamy wykonywać ten zabieg kosmetyczny we własnym domu musimy zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Zaliczamy do nich: lampę UV, lakiery hybrydowe, waciki bezpyłowe, bazę, top, polerkę oraz inne akcesoria – w zależności od tego, jakie zamierzamy wykonać paznokcie. Obecnie w domu najczęściej wykonuje się manicure hybrydowy oraz manicure żelowe. Czym się różnią?

Manicure hybrydowe – jak wykonać samodzielnie go w domu?

Manicure hybrydowe to jedna z najpopularniejszych metod zdobienia paznokci. Coraz więcej kobiet wykonuje go samodzielnie w domu. Dlaczego jest to tak popularna metoda zdobienia paznokci? Przede wszystkim wyróżnia się trwałością – efekt utrzymuje się nawet do 2 tygodni. Do wykonania manicure hybrydowego wystarczą nam wyżej wymienione niezbędne akcesoria do zdobienia paznokci.

malowanie czerwonym lakierem paznokci

Manicure żelowy – czy łatwo się go wykonuje?

Manicure żelowy to kolejna, popularna forma zdobienia paznokci. Jest ona trudniejsza do wykonania, bo paznokcie przedłuża się żelem, na formie. Do wykonania tego zabiegu kosmetycznego potrzebny nam będzie również pilnik do żelu, żel oraz paski do przedłużania. Jeśli chcemy przedłożyć paznokcie, które będą wyglądać naturalnie, a efekt utrzymywać się będzie bardzo długo to metoda żelowa jest najlepszym rozwiązaniem.

Metod zdobienia paznokci jest wiele. Jednak hybrydowa i żelowa stały się najpopularniejsze na naszym rynku. Zdobienie paznokci w domu ma wiele zalet – możemy wykonywać manicure i pedicure o każdej porze dnia, za niższą cenę. A Ty jaką metodą zdobisz paznokcie oraz gdzie wykonujesz te zabiegi?